Adwokat - Radca prawny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa korporacyjna spółki i spółek zależnych,
  • wsparcie merytoryczne wszystkich działów spółki w realizowanych przez nie postępowaniach administracyjnych,
  • bieżące doradztwo prawne, w tym udzielanie wyjaśnień w zakresie wykładni i stosowania przepisów prawa,
  • monitorowanie zmian w przepisach i aktach prawnych mających wpływ na funkcjonowanie Spółki.

Nasze wymagania

  • posiadanie uprawnień Radcy Prawnego lub Adwokata,
  • umiejętność sporządzania pism procesowych, opinii prawnych, opracowywania i opiniowania zagadnień z zakresu prawa budowlanego, handlowego i administracyjnego w ramach obsługi procesów inwestycyjnych,
  • dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, dokładność i zaangażowanie w zakresie realizowanych obowiązków,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w ramach obsługi prawnej podmiotów rynku energetycznego.

Oferujemy

  • pracę u lidera rynku branży fotowoltaicznej w przyjaznym, pomocnym i prężnie działającym zespole,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i stałe podwyższanie kwalifikacji zawodowych.

Dziękujemy za wysłanie formularza. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Wystąpił błąd podczas wysyłania formularza, prześlij CV na email: rekrutacja@pcwoenergy.pl

Oferujemy

dymki czatu

Miłą atmosferę w prężnej i dynamicznej firmie

tarcza

Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

student

Szansę na rozwój zawodowy

benefit

Pakiet benefitów