Asystent Projektanta instalacji elektrycznych

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie instalacji elektrycznych w tym instalacji fotowoltaicznych pod nadzorem Projektanta
  • współpraca z projektantami i pozostałymi członkami zespołu projektowego
  • aktywny udział w opracowywaniu dokumentacji projektowej sieci i instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych
  • kontakty z zakładami energetycznymi, urzędami i wykonawcami instalacji elektroenergetycznych
  • nadzorowanie postępowań administracyjnych związanych z pozyskaniem decyzji i pozwoleń
  • przygotowanie symulacji projektów po wdrożeniu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (kierunek elektrotechnika lub pokrewne)
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania AutoCAD oraz MS Office
  • podstawowa znajomość prawa budowlanego
  • mile widziane doświadczenie z zakresu sporządzania projektów budowlanych (w tym stosownych uzgodnień i pozwoleń: warunków zabudowy, warunków przyłączeniowych itp.) wiedza techniczna z obszaru instalacji elektrycznych
  • mile widziane doświadczenie w branży OZE oraz znajomość obsługi PVSYST

Dziękujemy za wysłanie formularza. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Wystąpił błąd podczas wysyłania formularza, prześlij CV na email: rekrutacja@pcwoenergy.pl