Asystent specjalisty do spraw ochrony środowiska

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji związanej z uzyskaniem decyzji środowiskowej,
  • Udział w sporządzaniu opracowań przyrodniczych,
  • Weryfikacja danych o środowisku,
  • Analiza oddziaływania na środowisko przyrodnicze.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska lub nauk przyrodniczych, rolniczych i leśnych (preferowane kierunki: inżynieria środowiska, odnawialne źródła energii),
  • mile widziana wiedza przyrodnicza, znajomość rodzimej flory i fauny,
  • znajomość prawa z zakresu ochrony środowiska
  • umiejętność planowania zadań i organizacji pracy
  • dyspozycyjność i brak przeciwskazań do pracy w terenie
  • mile widziana znajomość oprogramowania GIS i AutoCAD

Oferujemy

  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze w centrum miasta,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania cennego doświadczenia w branży OZE,
  • miłą atmosferę pracy w dynamicznej rozwijającej się firmie

Dziękujemy za wysłanie formularza. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Wystąpił błąd podczas wysyłania formularza, prześlij CV na email: rekrutacja@pcwoenergy.pl

Oferujemy

dymki czatu

Miłą atmosferę w prężnej i dynamicznej firmie

tarcza

Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

student

Szansę na rozwój zawodowy

benefit

Pakiet benefitów