Junior Backend Developer - Programista

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
  • analiza i usuwanie błędów programistycznych
  • zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami.
  • wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań
  • optymalizacja wydajnościowa oraz stabilizacja wdrożonych rozwiązań i przechowywanie dokumentacji przewidzianej obowiązującymi przepisami

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka TypeScript
  • Dobra znajomość node.js wraz z express
  • Praktyczna znajomość dockera
  • Podstawowa znajomość GIT
  • Podstawowa znajomość systemu linux
  • Język angielski pozwalający na swobodne czytanie dokumentacji technicznej

Dziękujemy za wysłanie formularza. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Wystąpił błąd podczas wysyłania formularza, prześlij CV na email: rekrutacja@pcwoenergy.pl