Kierownik robót

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizowanie, zarządzanie i koordynowanie pracy w ramach powierzonych inwestycji budowlanych – farm fotowoltaicznych,
  • Przygotowanie oraz wdrożenie harmonogramów dla powierzonego projektu inwestycji,
  • Dbanie o realizację projektu zgodnie z ustalonym harmonogramem i wyznaczonymi standardami,
  • Udział w procesie tworzenia budżetu dla danej inwestycji oraz kontrola jego należytej realizacji,
  • Utrzymywanie, koordynowanie i zarządzanie kontaktami z lokalnymi służbami oraz nadzorem budowlanym w trakcie realizacji inwestycji,
  • Zarządzanie procesem odbiorów końcowych wraz z uzyskiwaniem stosownych pozwoleń,
  • Analiza i kontrola niezbędnych zasobów do realizacji danej inwestycji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie w zakresie specjalności budowlanych,
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub elektrycznej będą dodatkowym atutem,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomości przepisów prawa budowlanego,
  • Inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania, samodzielność, kreatywność
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Gotowość do pracy w delegacji.

Dziękujemy za wysłanie formularza. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Wystąpił błąd podczas wysyłania formularza, prześlij CV na email: rekrutacja@pcwoenergy.pl