Specjalista ds. floty samochodowej

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie flotą samochodów osobowych,
  • Kontrola przebiegów pojazdów,
  • Terminowe wykonywanie przeglądów serwisowych oraz badań technicznych,
  • Zlecanie bieżących napraw,
  • Prowadzenie bazy danych dotyczącej floty,
  • Prowadzenie rozliczeń i analiz w obszarze kosztów związanych z naprawami, wymianą floty, a także paliwem i materiałami eksploatacyjnymi,
  • Prowadzenie spraw związanych ze szkodami komunikacyjnymi,
  • Wsparcie merytoryczne i formalne użytkowników pojazdów,
  • Kontakt z użytkownikami pojazdów.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B (kat. C będzie dodatkowym atutem)
  • Dobra znajomość specyfiki branży samochodowej i zagadnień z zakresu eksploatacji i napraw samochodów osobowych
  • Komunikatywność, zaangażowanie i systematyczność w wykonywaniu obowiązków
  • Sumienność
  • Umiejętność obsługi programu do zarządzania flotą oraz MS Office ( w szczególności MS Excel)

Dziękujemy za wysłanie formularza. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Wystąpił błąd podczas wysyłania formularza, prześlij CV na email: rekrutacja@pcwoenergy.pl

Oferujemy

dymki czatu

Miłą atmosferę w prężnej i dynamicznej firmie

tarcza

Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

student

Szansę na rozwój zawodowy

benefit

Pakiet benefitów