Specjalista ds. Kadr i Płac

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia pracownika
  • Rozliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców
  • Zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników w ZUS
  • Nadzór nad badaniami lekarskimi i BHP pracowników
  • Sporządzanie deklaracji PIT, ZUS
  • Prowadzenie bazy danych osób zatrudnionych oraz bieżąca ich aktualizacja
  • Weryfikację zaplanowanego czasu pracy oraz jego ewidencji
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum rok
  • Znajomość programu Płatnik
  • Mile widziana znajomość programu „Gratyfikant”
  • Umiejętność pracy w zespole i pozytywnego nastawienia do ludzi
  • Wykształcenie min. Średnie
  • Bardzo dobra organizacja pracy i skrupulatność

Dziękujemy za wysłanie formularza. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Wystąpił błąd podczas wysyłania formularza, prześlij CV na email: rekrutacja@pcwoenergy.pl