Asystent/ka projektanta w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie projektów budowlanych z zakresu instalacji fotowoltaicznych
  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz uzgodnień niezbędnych do realizacji projektów
  • współpraca z zespołem projektowym oraz wykonawczym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (kierunek konstrukcje budowlane)
  • doświadczenie z zakresu sporządzania projektów budowlanych
  • znajomość obsługi programów CAD oraz Microsoft Office
  • mile widziana znajomość prawa budowlanego oraz wymaganych norm
  • mile widziana znajomość języka programowania VBA
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Dziekujemy za przesłanie formularza

Wystąpił błąd podczas wysyłania formularza, prześlij CV na email: rekrutacja@pcwoenergy.pl