Monter instalacji elektrycznych

Twój zakres obowiązków

  • Montaż tras kablowych
  • Prace elektryczne
  • Wykonywanie prostych wiązek kablowych
  • Wykonywanie uziemienia i wszelkich pomiarów elektrycznych

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień elektrycznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • ogólna wiedza techniczna
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Praca monter instalacji elektrycznych – budowa farm fotowoltaicznych

PCWO Energy to jedna z nielicznych firm w Polsce odpowiadających w pełni za kompleksową obsługę całego procesu tworzenia farm fotowoltaicznych. Proces ten obejmuje pozyskiwanie i dzierżawę działek pod budowę farm PV, przygotowanie projektów, a kolejno rozwój tych projektów w zakresie montażu konstrukcji i paneli fotowoltaicznych oraz eksploatacji instalacji. W 2022r. planujemy wybudować ponad 140 elektrowni w całej Polsce. W związku z tym aktywnie poszukujemy pracowników na stanowisko - monter instalacji elektrycznych. Jesteśmy partnerem biznesowym, na którym można polegać. Posiadamy zaplecze techniczne i kadrę doświadczonych specjalistów. Stale się rozwijamy, a wraz z firmą – cały nasz zespół. Stawiamy na osoby ambitne i gotowe podnosić swoje kwalifikacje. Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów!
# praca fotowoltaika # praca monter instalacji fotowoltaicznych # fotowoltaiki # praca brygadzista elektryk # montaż paneli fotowoltaicznych praca # praca przy fotowoltaice # fotowoltaika oferty pracy # elektromonter praca
Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy za wysłanie formularza. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Wystąpił błąd podczas wysyłania formularza, prześlij CV na email: rekrutacja@pcwoenergy.pl