Specjalista w zakresie CCTV

Twój zakres obowiązków

  • Montaż sprzętu monitoringu na farmach fotowoltaicznych
  • Organizacja pracy pracowników na miejscu budowy
  • Analiza problemów i ich rozwiązywanie
  • Układanie okablowania do CCTV na budowie
  • Czytanie schematów projektowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako monter Kamer/Alarmów minimum rok
  • Wykształcenie średnie/wyższe
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektryki
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mobilność w związku z realizacją farm fotowoltaicznych na terenie całej Polski
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Uprawnienia SEP powyżej 1kV ( mile widziane )
  • Uprawnienia na koparkę ( mile widziane )

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju i zdobywanie cennego doświadczenia
  • Miłą atmosfer pracy w dynamicznej rozwijającej się firmie
  • Pakiet benefitów w tym ( codziennie wyżywienie, karta multisport, wyjazdy integracyjne )

Dziękujemy za wysłanie formularza. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Wystąpił błąd podczas wysyłania formularza, prześlij CV na email: rekrutacja@pcwoenergy.pl